Garantija 2 gadi visām precēm *

Bezmaksas piegāde pirkumiem no 80EUR

Preču atgriešana 14 dienu laikā

Par mums

Par mums 1
Par mums 2
Par mums 3
Par mums 4

Mūsu rekvizīti

Medplaza.lv

Medicīnas preču veikals

SIA “ELVIM”

Reģ. nr. LV40103040641

Jur. adr.: Kurzemes prospekts 3G, Rīga, LV-1067.

EVIULT21 XXX – SWIFT Code (BIC) – PAYSERA LT UAB in VILNIUS – LITHUANIA

Konta numurs: EVP9110011746569 (LT633500010011746569)

Valūtas: EUR

Medplaza.lv kontaktinformācija

Kurzemes pr. 3G, Rīga, LV-1067

+371 60003363

E-pasts: [email protected]

Darba laiks:

No pirmdienas līdz piektdienai: 9:00 – 12:00; 13:00 – 18:00

Sestdiena un svētdiena: brīvdienas.

Valsts svētku dienās veikals nestrādā.

Medplaza piedāvā jums medicīnas preces. Mūsu medicīnas preču veikals ir radīts cilvēkiem, kas vēlas rūpēties par savu un savu tuvāko labsajūtu un veselību. Preču klāsts tiek mērķtiecīgi veidots un regulāri papildināts, ieklausoties pircēju vēlmēs un pieprasījumā, tādēļ interneta veikalā var iegādāties dažāda veida preces, dzīves kvalitātes un veselības uzlabošanai – visā mūža garumā un visdažādākajām dzīves situācijām.

 

Mums ir svarīgi, lai iegādātās preces sniegtu iecerēto rezultātu, tādēļ piedāvājam tikai labāko ražotāju produkciju. Vairums medicīnas preču ir sertificētas, tās ir izstrādājuši profesionāļi – mediķi, farmaceiti, tās ir testētas, erogonomiski pārdomātas, izstrādātas no augstvērtīgākajiem materiāliem u.c.

 

Profilaktiskai veselības uzlabošanai interneta veikala klāstā tiek piedāvāti uztura bagātinātāji.

 

Cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem – arī pirmsoperācijas un pēcoperācijas periodā visdažādākā veida ortozes, elastīgās jostas, kompresijas zeķes u.c.

 

Savukārt cilvēkiem gados medicīniskās palīgierīces un dažāda veida izstrādājumi, kas palīdz viņiem ikdienas dzīvē, uzlabo dzīves kvalitāti un atvieglo aprūpi.

 

Interneta veikalā var iegādāties arī mūsdienīgu produkciju topošajām un jaunajām māmiņām, kas palīdz rūpēties par mazuļu un māmiņu komfortu, labsajūtu un veselību.

 

Medplaza medicīnas preču veikala īpašnieks SIA ELVIM ir Japāņu ražotāja OMRON oficiālais pārstāvis Latvijā, kas nodrošina arī profesionālu garantijas un pēcgarantijas servisa pakalpojumus. Interneta veikalā varat iegādāties visa veida OMRON elektronikas ierīces un to rezerves daļas, piemēram, asinsspiediena mērītāju manšetes. OMRON klientu apkalpošanas centrs veic ierīču pārbaudi un remontu.

 

Pirms iegādes – iespēja apskatīt un saņemt detalizētu konsultāciju.

 

Medplaza ir viens no nedaudzajiem interneta veikaliem, kura piedāvātās preces pirms iegādes ir iespējams apskatīt veikalā Imantā, Kurzemes prostektā 3G, saņemt profesionālu konsultāciju, kā arī atsevišķus izstrādājumus izmēģināt un piemērīt. Piemēram, var izmēģināt dažāda veida OMRON asinsspiediena mērītājus, lai saprastu, kurš tieši ir ērtāks un parocīgāks. Savukārt, ja vēlaties iegādāties ortozi vai elastīgo jostu, mūsu veikalā varat saņemt speciālista konsultāciju un izvēlēties vispiemērotāko.

 

Medplaza medicīnas preču interneta veikalā preces var iegādāties nelielos daudzumos, kā arī vairumā, jo veikalam ir plaša noliktava. Piemēram, organizācijas un uzņēmumi bieži iegādājas preces aizsardzībai pret vīrusiem – dezinfekcijas līdzekļus, cimdus, sejas aizsargmaskas, sejas vairogus u.c. vispiemērotāko.

Medplaza medicīnas preču veikals nodrošina ātru piegādi – preces var saņemt veikalā jau nākamajā dienā pēc pasūtīšanas, divu – trīs dienu laikā DPD Pickup pakomātos vai ar DPD kurjerpastu visa Latvijā.