ZIG ZAG

 • Zig Zag citronzāles spirāles N10

  1.97

  Dabiskās citronzāles spirāles ar diviem metāla balstiem.
  Citronzāles ēteriskā eļļa ir dabisks repelents pret insektiem. Spirāles paredzētas izmantošanai ārpus telpām, degšanas laikā pakāpeniski izdala citronzāles ēterisko eļļu. Darbojas 8 stundas.

 • Zig Zag mitrās salvetes pret odiem N20

  2.98

  Mitrās salvetes ar citronzāles un ģerāniju ēteriskajām eļļām, bagātinātas ar E vitamīnu un mandeļu eļļu. Salvetes atsvaidzina un palīdz aizsargāties no insektu kodumiem, paredzētas lietošanai uz ādas. Dermatoloģiski pārbaudītas.

 • Aerosols Zig Zag pret lapsenēm, 600 ml

  7.50

  Insekticīds ar tūlītēju iedarbību un pēcdarbību, kas paredzēts lapseņu un sirseņu pūžņu attālai likvidēšanai. Tam ir pieaugušus insektus un to pūžņus iznīcinoša iedarbība – tas nogalina insektus, kas atgriežas pūznī pēc tā apstrādes, kā arī aptur kūniņu un oliņu veidošanos, pilnībā iznīdējot apstrādāto pūzni.
  Aerosols izsmidzināms no droša attāluma, t.i. vismaz 4 metriem.

 • Aerosols Zig Zag pret rāpojošiem kukaiņiem, 600 ml

  5.35

  Insekticīds grīdas un sienu apstrādei. Tam ir ilgstoša noturīga iedarbība (līdz 30 dienām) un tūlītēja iedarbība (15 – 45 sek.) pret rāpojošiem insektiem, kā arī perēkļus iznīcinoša darbība.
  Patīkams lavandas aromāts.

 • Aerosols Zig Zag pret lidojošiem kukaiņiem, 600 ml

  5.35

  Insekticīds, kas paredzēts lidojošo kukaiņu iznīcināšanai.
  Produktam ir sauss sastāvs, tas nerada traipus, nenokrīt uz zemes un ilgāk saglabājas suspensijā, tādējādi palielinot tā noturību un efektivitāti.

 • Sprejs Zig Zag pret ērcēm, 100 ml

  3.95

  Insektu repelents, kas aizsargā vairāk nekā 5 stundas pret ērcēm un 7 – 8 stundas aizsargā pret parastajiem odiem un Āzijas tīģermoskītiem. Sprejam nav aromāta.

 • Sprejs Zig Zag bez aromāta, 100 ml

  3.95

  Insektu repelents, kas 7 – 8 stundas aizsargā pret parastajiem odiem un Āzijas tīģermoskītiem, kā arī vairāk nekā 5 stundas pret ērcēm. Sprejam nav aromāta.

 • Sprejs Zig Zag Laims, 100 ml

  3.95

  Insektu repelents, kas 7 – 8 stundas aizsargā pret parastajiem odiem un Āzijas tīģermoskītiem, kā arī vairāk nekā 5 stundas pret ērcēm. Sprejam ir patīkams laima aromāts.

 • Sprejs Zig Zag Ģerānija un citronella, 100 ml

  3.95

  Insektu repelents, kas 7 – 8 stundas aizsargā pret parastajiem odiem un Āzijas tīģermoskītiem, kā arī vairāk nekā 5 stundas pret ērcēm. Sprejam ir patīkams ģērānijas un citronellas aromāts.

 • Sprejs Zig Zag Talks, 100 ml

  3.95

  Insektu repelents, kas 7 – 8 stundas aizsargā pret parastajiem odiem un Āzijas tīģermoskītiem, kā arī vairāk nekā 5 stundas pret ērcēm. Sprejam ir patīkams talka aromāts.