Omron

 • Asinsspiediena mērītājs OMRON M4 Intelli IT

  99.20 84.32

  Automātiskais asinsspiediena mērītājs uz augšdelma.

  Ierīce ir aprīkota ar Intelektuālās vadības tehnoloģiju „Intellisense”, konstatē sirds ritmа traucējumus asinsspiediena mērīšanas laikā.

  Unikālā manšete “Intelli Wrap Cuff” ļauj iegūt precīzus mērījumu rezultātus, neatkarīgi no manšetes aplikšanas pozīcijas, mērījums tiek veikts pa visu augšdelmu (360°).

  Bluetooth® funkcija, iespēja pārraidīt datus uz viedtālruni.

  Garantija 5 gadi.

 • Asinsspiediena mērītājs OMRON M6 Comfort

  103.00 87.55

  Automātiskais asinsspiediena mērītājs uz augšdelma.

  Ierīce ir aprīkota ar Intelektuālās vadības tehnoloģiju „Intellisense”, konstatē sirds ritma traucējumus asinsspiediena mērīšanas laikā, funkcija AFIB palīdz noteikt mirdzaritmijas iespējamību.

  Unikālā manšete “Intelli Wrap Cuff” ļauj iegūt precīzus mērījumu rezultātus, neatkarīgi no manšetes aplikšanas pozīcijas, mērījums tiek veikts pa visu augšdelmu (360°).

  Garantija 5 gadi.

 • Elektrodi “Long Life” elektroniskai masāžas ierīcei OMRON E3 Intense

  21.85

  Rezerves elektrodi elektroniskai masāžas ierīcei OMRON E3 Intense

 • OMROM CM manšete vidēja izmēra (rokas apkārtmērs 22 – 32 cm)

  16.00

  Vidēja izmēra manšete OMRON CM (rokas apkārtmērs 22-32 cm).

 • OMRON Comfort manšete (rokas apkārtmērs 22-42 cm)

  20.00

  Manšete OMRON Comfort (rokas apkārtmērs 22-42 cm).

 • OMRON CS2 maza izmēra manšete (pediatriskā) (rokas apkārtmērs 17-22 cm)

  23.00

  Maza izmēra manšete (Pediatriskā) OMRON CS2 (rokas apkārtmērs 17-22 cm)

 • OMRON Easy Cuff universāla manšete (rokas apkārtmērs 22-42 cm)

  23.00

  Universāla manšete OMRON Easy Cuff (rokas apkārtmērs 22-42 cm).

 • OMRON Intelli Wrap Cuff manšete (rokas apkārtmērs 22-42 cm)

  20.00

  Manšete OMRON Intelli Wrap Cuff (rokas apkārtmērs 22-42 cm)

 • Termometrs OMRON Gentle Temp 720

  72.50

  Infrasarkanais elektroniskais termometrs „3 in 1” izmanto augstas precizitātes tehnoloģiju, kas dod iespēju ērti, precīzi un ātri noteikt temperatūru, mērot to uz pieres, kā arī noteikt virsmas temperatūru un istabas temperatūru. Ekrāna apgaismojums dod iespēju lietot tumšā telpā. Ideāli piemērots mērījumiem mājas apstākļos.

 • Termometrs OMRON Eco Temp Basic

  6.95

  Elektroniskais termometrs ir paredzēts ķermeņa temperatūras mērīšanai orāli (mutē zem mēles), rektāli (anālajā atverē) vai aksilāri (padusē). Izmantojot šo termometru, nav jāuztraucas par saplēstu stiklu vai dzīvsudraba bīstamību.  Ērti lietojams un ideāli piemērots mērījumiem mājas apstākļos un medicīnas iestādes.

 • Termometrs OMRON Flex Temp Smart

  8.40

  Elektroniskais termometrs, kas paredzēts ķermeņa temperatūras mērīšanai orāli (mutē zem mēles), rektāli (anālajā atverē) vai aksilāri (padusē). Tehnoloģija „Smart” ļauj izmērīt  temperatūru, sākot no 10 sekundēm (mērot rektāli). Termometram ir lokans uzgalis, kas padara to ērti lietojamu maziem bērniem. Izmantojot šo termometru, nav jāuztraucas par saplēstu stiklu vai dzīvsudraba bīstamību. Ērti lietojams un ideāli piemērots mērījumiem mājas apstākļos un medicīnas iestādes.

 • Inhalators OMRON C102 Total

  72.00

  Unikāla ierīce “divi vienā”: kompresijas miglotājs ar nazālu dušu (speciālais uzgalis deguna skalošanai). Ierīces dubultā funkcija ļauj efektīvi ārstēt un atvieglot dažādu elpceļu slimību simptomus visa gada garumā. Šī ir medicīniska ierīce, kas paredzēta lietošanai mājas apstākļos.

   

  Priekšrocības

  Ierīce “divi vienā”:

  • miglotājs ir paredzēts medikamentu ievadīšanai apakšējos elpceļos. To lieto tādu elpošanas ceļu slimību ārstēšanai kā astma, hronisks bronhīts, bronhiolīts u.c.;
  • nazāla duša (deguna skalotājs) ir paredzēta rīkles, deguna un mutes dobumu skalošanai, attīra deguna dobumu un mazina tādu slimību simptomus kā saaukstēšanās, alerģiskais rinīts vai sinusīts.
 • Soļu skaitītājs OMRON Walking Style IV baltā krāsā

  30.25

  Soļu skaitītājs Walking style IV izmanto 3D sensoru tehnoloģiju, kas palīdzēs Jums veikt jūsu soļu uzskaiti normālas iešanas laikā un ātras iešanas laikā. „Aktivitātes režīms” dod iespēju reģistrēt fizisko aktivitāti par noteiktu laiku periodu.

 • Soļu skaitītājs OMRON Walking Style IV melnā krāsā

  30.25

  Soļu skaitītājs Walking style IV izmanto 3D sensoru tehnoloģiju, kas palīdzēs Jums veikt jūsu soļu uzskaiti normālas iešanas laikā un ātras iešanas laikā. „Aktivitātes režīms” dod iespēju reģistrēt fizisko aktivitāti par noteiktu laiku periodu.

 • Soļu skaitītājs OMRON Walking Style IV zilā krāsā

  30.25

  Soļu skaitītājs Walking style IV izmanto 3D sensoru tehnoloģiju, kas palīdzēs Jums veikt jūsu soļu uzskaiti normālas iešanas laikā un ātras iešanas laikā. „Aktivitātes režīms” dod iespēju reģistrēt fizisko aktivitāti par noteiktu laiku periodu.

 • Asinsspiediena mērītājs OMRON M2

  63.20

  Automātisks asinsspiediena mērītājs. Ierīce ir aprīkota ar intelektuālās vadības tehnoloģiju „Intellisense”. Ietver sevī visas funkcijas, kas nepieciešamas ērtai, ātrai un precīzai asinsspiediena mērīšanai.

 • Asinsspiediena mērītājs OMRON M2 + adapteris

  68.00

  Automātisks asinsspiediena mērītājs OMRON M2. Ierīce ir aprīkota ar intelektuālās vadības tehnoloģiju „Intellisense”. Ietver sevī visas funkcijas, kas nepieciešamas ērtai, ātrai un precīzai asinsspiediena mērīšanai. Komplektā ietilpst maiņstrāvas adapteris.

 • Asinsspiediena mērītājs OMRON M3

  77.30

  Automātiskais asinsspiediena mērītājs OMRON M3. Ierīce ir aprīkota ar Intelektuālās vadības tehnoloģiju „Intellisense”, konstatē sirds ritma traucējumus asinsspiediena mērīšanas laikā. Tehnoloģija „Intellisense” un manšetes aplikšanas kontrole nodrošina ērtību un precizitāti katram mērījuma rezultātam.

 • Asinsspiediena mērītājs OMRON M3 + adapteris

  83.70

  Automātiskais asinsspiediena mērītājs OMRON M3. Ierīce ir aprīkota ar Intelektuālās vadības tehnoloģiju „Intellisense”, konstatē sirds ritma traucējumus asinsspiediena mērīšanas laikā. Tehnoloģija „Intellisense” un manšetes aplikšanas kontrole nodrošina ērtību un precizitāti katram mērījuma rezultātam. Komplektā ietilpst maiņstrāvas adapteris.

 • Asinsspiediena mērītājs OMRON M3 Comfort

  83.70

  Automātiskais asinsspiediena mērītājs OMRON M3 Comfort. Ierīce ir aprīkota ar Intelektuālās vadības tehnoloģiju „Intellisense”, konstatē sirds ritma traucējumus asinsspiediena mērīšanas laikā. Manšete “Intelli Wrap Cuff” apvieno vidējās un lielās manšetes izmēru, ļauj iegūt precīzus mērījumu rezultātus, neatkarīgi no manšetes aplikšanas pozīcijas, mērījums tiek veikts pa visu augšdelmu (360°).

 • Asinsspiediena mērītājs OMRON M3 Comfort + adapteris

  90.00

  Automātiskais asinsspiediena mērītājs OMRON M3 Comfort. Ierīce ir aprīkota ar Intelektuālās vadības tehnoloģiju „Intellisense”, konstatē sirds ritma traucējumus asinsspiediena mērīšanas laikā. Manšete “Intelli Wrap Cuff” apvieno vidējās un lielās manšetes izmēru, ļauj iegūt precīzus mērījumu rezultātus, neatkarīgi no manšetes aplikšanas pozīcijas, mērījums tiek veikts pa visu augšdelmu (360°). Komplektā ietilpst maiņstrāvas adapteris.

 • Asinsspiediena mērītājs OMRON RS2

  64.40

  OMRON RS2 automātisks asinsspiediena mērītājs uz apakšdelma. Ierīce izmanto intelektuālo tehnoloģiju Intellisense, kas ņem vērā katra lietotāja individuālās īpatnības un rada optimālu spiedienu manšetē katras mērīšanas laikā. Mērīšana notiek manšetes piepumpēšanas laikā. Iespēja noteikt neregulāru sirdsdarbību.

 • Asinsspiediena mērītājs OMRON RS4

  83.70

  Automātiskais asinsspiediena mērītājs uz apakšdelma. Ierīce izmanto intelektuālo tehnoloģiju  Intellisense, kas ņem vērā katra lietotāja individuālās īpatnības un rada optimālu spiedienu manšetē katras mērīšanas laikā. Mērīšana notiek manšetes piepumpēšanas laikā. Iespēja noteikt neregulāru sirdsdarbību. Ierīce ir aprīkota ar rokas pozīcijas indikatoru, kas palīdz novietot roku pareizā pozīcijā un iegūt precīzu mērījuma rezultātu.

 • Inhalators OMRON A3 Complete

  77.30

  Unikāls inhalatora – miglotāja komplekts ar regulējamu aerosola daļiņu lielumu ļauj nogādāt ārstnieciskās vielas augšējos, vidējos vai apakšējos elpceļos. Ierīce ir paredzēta astmas, hroniska bronhīta, kā arī elpošanas ceļu slimību ārstēšanas efektivitātes uzlabošanai mājas apstākļos.

 • Inhalators bērniem OMRON С-801KD

  72.00

  Portatīvs kompresora miglotājs bērniem. Izmanto virtuālo vārstu tehnoloģiju V.V.T. (Virtual Valve Technology). Neliels svars un zems trokšņu līmenis lietošanas laikā. Komplektā iekļauts bērniem paredzēts aksesuārs, kas inhalācijas laikā ļauj bērniem justies patīkamāk. Šī ir medicīniska ierīce, paredzēta lietošanai mājas apstākļos.

 • Inhalators OMRON U100

  158.70

  Inhalators izmanto unikālu vibrējošās sietveida membrānas tehnoloģiju (Vibrating Mesh Technology). Aerosols veidojas, izspiežot šķidrās zāles caur smalkajiem caurumiņiem metāla sakausējuma sietveida smidzinātājā. Inhalāciju iespējams veikt, turot ierīci dažādos leņķos, pat guļus stāvoklī. Nerada troksni, kompakts, viegls, ļauj pacientiem lietot zāles jebkurā vietā un laikā, kad tas ir nepieciešams.

 • Inhalators ar deguna aspiratoru OMRON DuoBaby bērniem

  90.20

  Unikāla ierīce ar divām funkcijām: kompresijas inhalators ar deguna aspirators, kas palīdz visizplatītāko respiratorisko saslimšanu ārstēšanā zīdaiņiem. Inhalators palīdz efektīvi nogādāt medikamentus augšējos un apakšējos elpceļos. Aspirators maigi attīra zīdaiņa deguna dobumu, mazina aizlikumu un atvieglo elpošanu. Šī ir medicīniska ierīce, paredzēta lietošanai mājas apstākļos.

 • Inhalators OMRON Comp Air C-900

  110.00

  Miglotājs (inhalators, nebulaizers) OMRON C-900 izmanto Smart Structure™ tipa miglotāja komplektu. Spēcīgs kompresors nodrošina augstu aerosola izsmidzināšanas ātrumu – 0,4 ml/min.
  Šī ir medicīniska ierīce, paredzēta lietošanai medicīnas iestādēs.

 • Elektroniskā masāžas ierīce OMRON E3 Intense

  77.30

  Elektroniskā masāžas ierīce izmanto Triple Action TENS (transkutānā elektriskā nervu stimulācija) tehnoloģiju, palīdz atvieglot sāpes Jūsu muskuļos un locītavas, mazināt muguras, roku, kāju, plecu un pēdu sasprindzinājumu un nogurumu. Vāji elektriskie impulsi stimulē nervu galus un uzlabo asinsriti masējamajā zona. Jūs varat izvēlēties masāžai dažādas ķermeņa daļas un režīmus ierīcē.

 • Manšete OMRON CW Wide Range Cuff (22 – 42 cm)

  23.00

  Manšete ar maināmu apkārtmēru no 22 cm līdz 42 cm.

  Saderīga ar vairums no OMRON asinsspiediena mērītājiem, kas nolasa datus no rokas augšdelma (plašāka informācija iegūstama jūsu OMRON ierīces lietošanas pamācībā).

   

 • Strāvas adapteris asinsspiediena mērītājiem OMRON HHP-CM01

  8.10

  Maiņstrāvas adapters OMRON HPP-CM01.

  Saderīgs ar OMRON ražotajiem automātiskajiem asinsspiediena mērītājiem, kas nolasa datus no rokas augšdelma.